Türkçe Tarih Dergisi 2015 Ağustos Sayı 1

0
312

İnternet üzerinden ücretsiz e-Kitap olarak okumak için tıklayınız

İnternet üzerinden ücretsiz pdf olarak okumak için tıklayınız

E-Kitap formatını android-ipad-iphone telefonlarına kayıt edip tekrar tekrar okumak isteyenler için

Yandex Bulut Sunucu (Disk) Toplu İndirme Adresi

Bazıları tarihsel gerçekleri değiştirdiklerini sanıyorlar…

Bunları değiştirdiklerinde, hayal ediyorlar ki, o sığ kafaları içinde bulunan ucube düzen var olacak…

Şimdiki ortamda rahatça bir takım güçlere sırtlarını dayıyarak tarihçilik oynayan bu zevatlara, söylenecek pek çok sözümüz var!

Anlattıklarına “gizli tarih”, “alternatif tarih” gibi daha pek çok terimler uydurarak, toplumumuzun geleceği olan genç dimağları, gerçek dışı, iftiralar ve yalanlarla, türlü türlü saptırmalarla zehirleyenlere karşı, sanmasınlar ki büyük Türk Milleti içerisinde dur diyecek gençlik yok!

Hiç bir maddi, manevi ve ya kişisel çıkar beklemeksizin ortaya koyduğumuz ve bundan sonra da koyacağımız çalışmalarımızı, gerçeği arayan her vatan evladının faydalanması amacıyla yapıyoruz.

Sabah işe giderken, akşam yolda eve giderken, otobüste, duraklarda, metro ve tramvaylarda gördüğümüz koca koca reklam alanlarını işgal eden, a’dan z’ye yandaş medyanın köşe başlarını tutmuş, bütün amaçları ve emelleri Atatürk ve Çağdaş Türk Devrimini yıpratmak, tüm araçları saptırma, karalama, iftira ve nihayet türlü türlü yalanlar olan bu zevatlara meydan okuyoruz!

Türk’ün sesi,
Şehit analarının feryadı,
Cumhuriyetin ve Devrimlerin bekçisiyiz!

Türkçe Tarih

![Türkçe Tarih Yandexte]() Türkçe Tarih Dergisi’nin bütün sürümlerini Yandex’ten kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Leave a reply